معرفی مکمل های ورزشی

معرفی مکمل های ورزشی
Nullam euismod commodo

۱- Glutamine :

كمك به حفظ بافت های عضلانی مفید برای افرادی كه رژیك كالری دارند و می خواهند حجم عضلانی‌شان حفظ شود مناسب برای تمامی ورزشكاران بویژه آنهایی كه می‌خواهند تا حد ممكن تمرین كنند موثر در ساخت گلیگوژن و پروتئین در بدن گلوتامین یكی از آمینواسیدهای ضروری بدن می باشد كه برای ساخت پروتئین و گلیگوژن در بدن كمك خصای می‌كند و همچنین باعث نگهداری حجم و بافت عضلانی در بدن می شود.


۲- creatin monoydrate:

افزایش دهنده سطح انرژی و قدرت بدنی افزایش حجم و كمك در حفظ وزن و حجم عضلانی توانایی برای تحمل انجام تمرینات سنگین قابل استفاده و موثر در هر رشته ورزشی می‌توان به حرات گفت كه یكی از پر طرفدارترین مكملهای جهان كراتین مونوهیدرات می‌باشد و قابل استفاده در تمامی رشته‌های ورزشی می‌باشد. این مكمل با افزایش سطح انرژی بدن به انجام تمرینات سخت كمك كرده و باعث افزایش حجم و توده عضلانی میإشود و می‌توان گفت كه عوارض محسوسی ندارد.


۳- creatine ATP:

افزایش دهنده سطح انرژی و قدرت بدن افزایش دهنده توان و عملكرد بدنی در تمامی ورزشكاران موثر در بازیابی انرژی از دست رفته بدن موثر در افزایش حجم خالص عضلانی بدن موثر در آبدار كردن و عمل تورژسانس (آماس) در سلولها و بروز آن ها این مكمل بدون چربی و دارای فت نسبتا بالایی می‌باشد كه به خاطر داشتن ATP انرژی بدن را تامین می‌كند و در هنگام تمرین قدرت را افزایش می‌دهد.


۴- creatine capsules:

بالا بردن حجم عضلانی بالا بردن قدرت و توانایی در هنگام تمرین مفید برای ورزشكاران استقامتی و قدرتی بالا بردن سطح سوخت و ساز بدن این محصول به صورت كپسول در اختیار شما قرار دارد و با افزایش ATP بدن حجم عضلات و استقامت را افزایش می‌دهد. و توصیه میشود كه محصولات كراتین را با شیر و آبمیوه های اسیدی میل نكیند.


۵- Amino 6000:

موثر در بهبود قدرت عضلات مناسب برای ورزشكاران رشته های قدرتی موثر در بازسازی بدن پس از اجرای تمرین تامین كننده امینو اسیدهای ضروری بدن كپسولهای این محصول دارای آمینواسیدهای شاخه ای BcAA s و آمینواسیدهای فرم L هستندكه موجب رشد عضلات و جذب بهتر پروتئین می شوند.


۶- Whey amino 6000:

موثر در جریان پروتئین و عضله سازی مفید برای بدنسازانی كه قبل از مسابقات یا برای حجم رژیم دارند این مكمل بصورت كپسول در اختیار شما قرر می‌گیرد و تركیبی از Whey و اسیدآمینه ضروری L-threonine است.


۷- Weight Gainer:

مناسب برای رژیمهای افزایش وزن مناسب برای افرادی که در جهت کسب حجم عضلانی هستند مناسب برای تامین مواد معدنی ویتامینها و کربوهیدراتها این مکمل به دلیل بالا بودن میزان کربوهیدرات آن (در هر سروینگ ۱۲۶ گرمی ۹۳ گرم کربوهیدرات) نقش شایانی در جهت اضافه کردن وزن ایفا می‌کند.


۸- Mega Mass 2000:

تامین کننده انرژی بدن به اندازه یک وعده غذایی در هر بار مصرف موثر برای بالا بردن حجم و وزن تامین کننده آمینواسیدهای لازمه بدن این مکمل غذایی یک فرمول عالی برای افزایش وزن عضلانی است، وکمک زیادی در اجرای تمرینات سخت می‌کند و از طرفی حاوی مقدار زیادی اسیدآمینه می‌باشد که روند عضله سازی را در بدن سرعت می‌بخشد، و همچنین دارای میزان قابل توجهی ویتامینها و پروتئینهاست.


۹- Muscle builder:

تامین کننده آمینواسیدهای ضروری بدن جهت حمایت از جریان ساخت عضله تامین کننده کربوهیدراتها با کیفیت بالا جهت حفظ وزن و تولید انرژی بدن مفید برای ورزشکارانی که در صدد کسب حجم عضلانی هستند وجود پروتئین برای ساخت و ترمیم عضلات تحت تمرین قرار گرفته، یک امر مهم و حیاتی می‌باشد که در این محصول با دارا بودن این پروتئین ها فرایند عضله سازی و ترمیم عضلات را سرعت بخشیده و کربوهیدرات در آن انرژی مورد نیاز بدن را تهیه می‌کند و بعنوان وعده غذایی بعد از تمرین و قبل از خواب بشمار می‌آید.


۱۰- Anabolic Mega Paks:

موثر در ترشح هورمونهای آنابولیک در بدن به شکل طبیعی موثر در حفظ قدرت ، انرژی و استقامت بدن موثر برای جایگزینی مواد معدنی از دست رفته در اثر تمرین تامین کننده ویتامینها و مواد معدنی ضروری بدن این محصول که سرشار از ویتامینها و مواد معدنی ضروری بدن است در هنگام کمبود ویتامین ها و مواد معدنی بدن در حین تمرین کردن (که بسیار مخرب است) باعث حفظ انرژی و استقامت بدن می‌شود.


*نکته بسیار مهم*
دوستان توجه کنید به دلیل اینکه کالاهای تقلبی در ایران بسیار زیاد شده سعی کنید از یه متخصص یا فروشگاه های معتبر تهیه کنید... .

جزئیات